Pączek pilnie szuka domu! Chłopak potrzebuje stabilizacji. Jego mama i brat dawno w swoich domach, teraz czas na niego. Napisz do nas maila i dowiedz się więcej. (Obowiązuję pełna procedura adopcyjna, umowa adopcyjna oraz obowiązek kastracji).

Hej! 😊
Mam na imię Pączek 😃 i wciąż czekam na swojego człowieka. Halo! Wiem, że tam jesteś ♥
Mam 7/8 miesięcy i jestem pieskiem nie za dużym (max. 10/15kg). Jestem najprawdopodobniej uczulony na drób, więc muszę go unikać w swojej diecie ale za to ryby…uuu lubię ryby 🤤😜. Jestem miłym i nieśmiałym pieskiem. Potrzebuję chwili, żeby zaufać lecz zdradzę sekret: jedzenie szybko skraca dystans 😂.
Mój nowy człowiek nie musi być aktywny, bo lubię sobie poleżeć na wygodnym posłaniu 😃 i znosić do niego sobie zabawki. W kolejce po IQ stałem krótko i nie za wiele go dostałem, ale przy odpowiednim człowieku na pewno się odnajdę. Stabilność to potrzeba pilna, a w Azylu mnogość zwierząt w potrzebie utrudnia socjalizację…
Potrafię chodzić na smyczy, lubię bawić się, toleruję inne psy (chodź czasem wbiegam im pod pyski) i koty. Klatka nie jest mi straszna 🙂 i jestem łasy.
Nie czekaj, pokochaj mnie!