Nasza ostatnia interwencja skończyła się zabraniem do azylu dwóch przerażonych szczeniaków, które na sam widok człowieka załatwiają się pod siebie. Warunki ich wcześniejszego bytowania to ciasny kojec, dziurawe budy bez grama słomy, puste miski. Poproszeni o wsparcie przez inną organizację zabraliśmy do siebie dwa psy w najgorszym stanie. Białka i Rita przeraźliwie boją się człowieka. Ciężko nam powiedzieć co dokładnie przeszły, natomiast ich stan psychiczny jest DRAMATYCZNY!

Szczenięta trafiły do nas zarobaczone i niedożywione.  Konieczne są badania, diagnostyka i profilaktyka. Potrzebujemy leków, suplementów, dobrej karmy, podkładów, ręczników papierowych. Przed nami MIESIĄCE pracy nad oswojeniem tych dwóch przerażonych duszyczek.

To ostatnie zwierzaki które przyjęliśmy pod opiekę do czasu ustabilizowania naszej sytuacji finansowej. Prosimy, nie zostawiajcie tych maluchów bez pomocy! Pomóżcie nam przywrócić im wiarę w człowieka i sprawić by odzyskały szczenięcą radość.

Tutaj można wesprzeć finansowo Ritę i Białkę:

Zbiórka na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/adf3yh

Paypal: przyjacielzwierz@gmail.com

BLIK (przelew na telefon) – tel. 607 140 557

Numer rachunku mBank: Fundacja Przyjaciel Zwierz 08 1140 2004 0000 3402 8022 0801

Szukamy też domów tymczasowych z doświadczeniem z psami lękliwymi, które mogłyby nam pomóc oswajać dziewczyny, gdy już trochę staną na nogi w Azylu. Jeśli jesteś taką osobą, odezwij się: fundacja@przyjacielzwierz.org