Terapia Kamertonami azylowych podopiecznych.

Dzisiaj w naszym azylu działy się cuda, a przestrzeń wypełniły terapeutyczne dźwięki.
Dziś Gabriela Adamczewska – zoopsycholog i behawiorysta koni wraz z cudowną Anią z W Kregu Psa – Anna Głażewska, przyjechały do azylu wesprzeć fundacyjne zwierzaki w leczeniu duszy i ciała.

W sesjach dziewczyny wykorzystały:
kamertony
zoofarmakognozję
owijki TTouch
Zwierzaki dosłownie odpływały. Na pewno jeszcze nie raz zaprosimy dziewczyny na takie alternatywne sesje z naszymi
podopiecznymi. Mam nadzieję, że nie odmówią. Bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie i poświęcony nam czas! To dla mnie bardzo cenne doświadczenie.

CO TO JEST TERAPIA KAMERTONAMI?

To oddziaływanie falami dźwiękowymi, odpowiednio dobranymi do schorzeń i dostrojenie chorych narządów i samego biopola, co ma wieloaspektowy wpływ, na wspomaganie w przywracaniu zdrowia fizycznego i psychicznego pacjenta.

Kamerton oddziałuje poprzez falę dźwiękową docierającą do każdej komórki. Ważna jest jednak jego częstotliwość. Ponieważ mamy w sobie dużo płynów ustrojowych, rezonują one mocno z falą dźwiękową dostrajają nasz organizm do idealnych dla niego częstotliwości, emitowanych z odpowiednio dobranych kamertonów, co w efekcie powoduje zamierzony skutek, aktywacji organizmu do wspomagania leczenia i regeneracji komórkowej. Możemy wpływać na organizm kojąco usuwając ból zarówno fizyczny i psychiczny. ( źródło: https://thedesigner.se/…/kamertony-narzedzia-boskich…/ )