Przyjaciel Zwierz i Zuzanna Rybarczyk, holistyczna terapeutka psów, zapraszają na wyjątkowe warsztaty!
***
Warsztat „Usłysz zwierzę – usłysz siebie” to wyjątkowa okazja do tego, by doświadczyć siebie w przestrzeni stworzonej przez niezwykłe zwierzęta zamieszkujące fundację Przyjaciel Zwierz.
To dwudniowe wydarzenie zapewni Ci zarówno możliwość poznania nowatorskich terapeutycznych metod pracy ze zwierzętami, jak również pokaże, jak wiele możesz dowiedzieć się o sobie samej/samym stosując proponowane podejścia. Pozwoli Ci spojrzeć na zwierzę przez pryzmat własnej samoświadomości, która stanowi nieodłączny element nawiązania głębszej relacji z nim.
Podczas warsztatu prowadząca podzieli się swoim bogatym doświadczeniem związanym z obserwowaniem zależności pomiędzy stanem emocjonalnym człowieka a tym, jak wpływa on na stan emocjonalny i zachowanie zwierzęcia. Opowie także o roli oddechu, świadomości swojego ciała w przestrzeni dzielonej ze zwierzęciem i o użyciu głosu.
Dodatkowo, uczestnicy poznają elementy metody Tellington TTouch (uważnego i relaksującego dotyku) oraz kamertony, czyli instrumenty terapeutyczne wykorzystywane przez Zuzę w celu zbudowania zaufania z drugą istotą, a także rozluźnienia napięć fizycznych i emocjonalnych.
Wszystko, czego się dowiesz, będziesz w stanie przełożyć potem na swoje własne zwierzę, z którym dzielisz życie, by podarować mu nową przestrzeń pełną spokoju, harmonii i wspólnego rozwoju.
Podczas warsztatu będziesz pracować z dowolnie wybranym przez siebie gatunkiem – w fundacji mieszkają psy, koty, konie, kaczki, owce, kozy i wiele innych 🙂
Tutaj możesz zobaczyć, jak Zuza pracuje z kamertonami i zwierzętami:
https://youtube.com/playlist…
Tutaj natomiast możesz posłuchać o tym, czym jest metoda Tellington TTouch:
https://youtube.com/playlist…
***
Daty:
Sobota 11.06.22 – niedziela 12.06.22 / Od 11:00 w sobotę do 18:30 w niedzielę
***
Koszty:
500zł za dwa dni pełnego uczestnictwa – praktyka plus teoria oraz dyplom ukończenia.
Bufet z przekąskami w cenie.
Na miejscu będzie możliwość wykupienia obiadu za dodatkową opłatą w zależności od tego co będziemy zamawiać. Opcja wege bez problemu.
Obowiązuje wpłata zadatku w kwocie 125zł jako darowiznę na rzecz Fundacji Przyjaciel Zwierz. Tylko wtedy miejsce na warsztacie jest oficjalnie potwierdzone.
Nr konta: 08 1140 2004 0000 3402 8022 0801
Tytuł: Darowizna warsztaty + imię i nazwisko uczestnika
Darowiznę można odliczyć sobie od podatku w rozliczeniu rocznym.
Resztę kwoty należy opłacić przelewem do dnia 1 czerwca na nr konta:
Zakątek Transformacji Zuzanna Rybarczyk
15 1140 2004 0000 3102 8057 6521
Tytuł: Warsztat Przyjaciel Zwierz + imię i nazwisko
Kontakt do organizatora:
adamczewska.ga@gmail.com
733480487
Istnieje możliwość wystawienia faktury.
Liczba miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!